W Krakowie napadli na 28-latka, nagrała ich kamera. Policja opublikowała zdjęcia bandytów

i

Autor: Małopolska Policja Dwóch mężczyzn widocznych na zdjęciu jest podejrzewanych o dokonanie rozboju w Krakowie.

Znasz ich?

W Krakowie napadli na 28-latka, nagrała ich kamera. Policja opublikowała zdjęcia bandytów

2022-12-06 11:20

Krakowska policja zwróciła się o pomoc w ustaleniu personaliów dwóch mężczyzn, podejrzewanych o dokonanie rozboju na ul. Długiej w Krakowie. Ich ofiarą padł 28-letni mężczyzna, który stracił wartościowe rzeczy i dokumenty. Do przestępstwa doszło w sierpniu, jednak do tej pory sprawcy nie zostali zatrzymani. Funkcjonariusze udostępnili zdjęcia bandytów, pochodzące z miejskiego monitoringu.

Rozbój w Krakowie. Napadnięty 28-latek stracił wartościowe rzeczy i dokumenty

Sprawcy rozboju w Krakowie, do którego doszło 21 sierpnia na ul. Długiej wciąż pozostają bezkarni. Około godz. 3.00 w nocy 28-letni przechodzień został napadnięty przez bandytów. Przemocą wymuszono na nim oddanie wartościowych rzeczy i dokumentów. Funkcjonariusze nie zdradzają szacunkowej wartości odebranych 28-latkowi przedmiotów. Dotychczasowe czynności, prowadzone przez policjantów z Komisariatu I w Krakowie nie przyczyniły się do ustalenia sprawców. Ich wizerunki zostały jednak zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Mundurowi zdecydowali się na ich publiczne udostępnienie. W ten sposób chcą zachęcić do kontaktu osoby, które posiadają wiedzę na temat dokonanego rozboju.

Gdzie przekazać informacje na temat poszukiwanych mężczyzn?

Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, które publikujemy poniżej. Informacje w tej sprawie można kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl. Mundurowi zapewniają anonimowość osobom informującym.

W Krakowie napadli na 28-latka, nagrała ich kamera. Policja opublikowała zdjęcia bandytów

i

Autor: Małopolska Policja Do rozboju doszło w sierpniu 2022 roku na ul. Długiej w Krakowie. Policja szuka sprawców.
Olsztyn. Łokciem wybił szybę w autobusie miejskim
Sonda
Czy kary za rozbój powinny być bardziej surowe?
Nasi Partnerzy polecają