W Krakowie TRAMWAJ POTRĄCIŁ pieszego. Śmigłowiec ratowniczy w akcji

2021-03-04 22:24 at
Śmigłowiec ratowniczy
Autor: Michał Jarmoluk/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

W pobliżu ronda Piastowskiego w Krakowie tramwaj potrącił poruszającego się pieszo mężczyznę. Do zdarzenia doszło w czwartek (4 marca) około godz. 20.00. Poszkodowany odniósł poważne obrażenia i wymagał transportu do szpitala. Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Zgodnie z relacjami mieszkańców osiedla Piastów, mężczyzna miał zostać przytrzaśniętymi drzwiami, a następnie pociągnięty przez pojazd.

Pieszy potrącony przez tramwaj

Dzisiaj (4 marca) około godz. 20.00 w pobliżu ronda Piastowskiego mężczyzna został potrącony przez tramwaj. Niestety poszkodowany doznał poważnych obrażeń i musiał zostać przetransportowany do szpitala. Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie wiadomo, jaki jest obecnie stan poszkodowanego. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z informacjami umieszczonymi w mediach społecznościowych na profilu "BWiP - mieszkańcy Bohaterów Września i Piastów", mężczyzna został przytrzaśnięty drzwiami, a następnie pociągnięty przez pojazd. Mieszkańcy osiedla twierdzą też, że ostatecznie poszkodowany został przewieziony do szpitala Rydygiera na os. Złotej Jesieni.

PRZECZYTAJ: Zaginiony SERWAL ODNALAZŁ SIĘ! Schował się w opuszczonej szklarni. Tikao jest już w domu

ZOBACZ: W Tatrach OBUDZIŁ SIĘ NIEDŹWIEDŹ. Ślady nie pozostawiają wątpliwości. OGRANICZENIA na szlakach

Ojciec zastrzelił 10-letniego syna, a potem siebie. Czwarta rocznica koszmaru w Łapach na Podlasiu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE