WAŻNY komunikat inspektora sanitarnego! Jechałeś tym autobusem? Możesz być zakażony koronawirusem!

2020-03-26 10:33 AT
Flixbus
Autor: materiały prasowe Flixbus

Osoby, które 19 marca podróżowały autobusem firmy FlixBus relacji Warszawa-Zakopane mogą być zakażone koronawirusem! U jednego z pasażerów tego kursu potwierdzono obecność SARS-CoV-2. Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi o niezwłoczny kontakt wszystkich ludzi, którzy mieli kontakt z zainfekowanym.

Jedna z osób, która w dniu 19 marca podróżowała autobusem firmy FlixBus relacji Warszawa-Zakopane (wyjazd miał miejsce o godz. 23.45) jest zakażona koronawirusem SARS-CoV-2. Zarazić się od niej mogli wszyscy pozostali pasażerowie tego kursu. 

W związku z tym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie apeluje, aby te osoby niezwłocznie zgłosiły się do odpowiednich, ze względu na ich miejsce zamieszkania stacji sanitarno-epidemiologicznych i poddały się kwarantannie. 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy w dniu 19 .03.2020 r. podróżowali autobusem należącym do Firmy FLIXBUS nr kursu P6 relacji Warszawa - Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków - wyjazd z Warszawy o godz. 23.45 o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID 19, w związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie - głosi pełna treść komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.