Wieczorem na plebanii znaleźli ciało księdza. Dramat w Zakopanem

i

Autor: kisistvan77 / pixabay.com Wieczorem na plebanii znaleźli ciało księdza. Dramat w Zakopanem

Tragedia

Wieczorem na plebanii znaleźli ciało księdza. Dramat w Zakopanem

2023-02-01 17:47

Tragiczne doniesienia z Zakopanego. Na plebanii parafii Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na zakopiańskiej Olczy znaleziono ciało księdza. Tego dramatycznego odkrycia dokonano we wtorek (31 stycznia 2023) wieczorem. Szczegóły poniżej.

Do tragedii doszło we wtorek (31 stycznia 2023) wieczorem, około godziny 23:00 w parafii Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na zakopiańskiej Olczy. Znaleziono ciało 68-letniego księdza, który najprawdopodobniej zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku - tak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów. Jak więc doszło do dramatu?

- Wstępnie wykluczono udział w tragedii osób trzecich. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci był upadek ze schodów, ale wszystkie okoliczności są jeszcze badane - powiedział asp. sztabowy Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji cytowany przez Wirtualną Polskę.

Na miejsce wezwano służby, niestety, na ratunek było już za późno. Informację o śmierci księdza przekazano w mediach społecznościowych przez  Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem-Olczy. We wpisie poinformowano, że nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące pogrzebu zmarłego księdza, jednak niebawem zostaną przekazane. Zmarły ksiądz od lat pełnił posługę we wspomnianym Sanktuarium.

Rozkładające się ciało w lesie pod Bierutowem. To zaginiony 52-latek?
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Dlaczego warto za życia zaplanować WŁASNY POGRZEB?

Posłuchaj rozmowy, która przełamuje tabu o umieraniu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany