Wielka akcja poszukiwawcza za 13-letnią Agnieszką! Policja przekazała dramatyczną wiadomość

i

Autor: KMP w Tarnowie, shutterstock Zakończyły się poszukiwania 13-letniej Agnieszki K., które prowadziła policja w Tarnowie

Gdzie jest zaginiona dziewczynka?

Wielka akcja poszukiwawcza za 13-letnią Agnieszką! Policja przekazała dramatyczną wiadomość [AKTUALIZACJA]

2024-02-26 20:00

Trwają poszukiwania 13-letniej Agnieszki K. z Ołpin pod Tarnowem. Dziewczynka zaginęła w poniedziałek, 26 lutego, a jak poinformowała policja, "prawdopodobnie nie chce wrócić do domu". Policja i straż pożarna przeczesują tereny wokół Ołpin, ale mundurowi wiedzą skądinąd, że zaginiona mogła się udać do Krakowa lub porusza się trasą kolejową Tarnów-Nowy Sącz.

Ołpiny pod Tarnowem. Poszukiwania zaginionej 13-latki

Aktualizacja godz. 20.00

Jak poinformowała policja w Tarnowie, zaginiona 13-latka odnalazła się cała i zdrowa.

Wcześniej pisaliśmy:

Od godzin porannych w poniedziałek, 26 lutego, trwa akcja poszukiwawcza za zaginioną 13-latką. Agnieszka K. wyszła ze swojego domu w Ołpinach pod Tarnowem o godz. 6.30, nie informując nikogo z rodziny, gdzie się udaje. Jak informuje policja w Tarnowie, dziewczynka, "najprawdopodobniej nie chce wrócić do domu". Mundurowi mają kilka hipotez dotyczących tego, gdzie może przebywać zaginiona, dlatego nie tylko przeczesują tereny wokół Ołpin. Z ich informacji wynika, że 13-latka może poruszać się kolejną na trasie Tarnów-Nowy Sącz lub mogła już dotrzeć do Krakowa. Poniżej znajduje się rysopis poszukiwanej.

Bliscy pożegnali tragicznie zmarłego Dominika z Zapałowa

Agnieszka K. 13 lat, wzrost 168 cm, może być ubrana w zielone spodnie dresowe, czarną kurtkę z jasnym kwiatkiem z przodu, niskie, białe buty sportowe oraz kremową czapkę zimową, może posiadać przy sobie brązową torebkę - czytamy w komunikacie policji.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat losów zaginionej 13-latki, powinny się zgłaszać do dyżurnego KMP Tarnów - tel. 47 831 1222 - bądź pod numerem alarmowym 112 lub 997.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki