Wielka DYSKOTEKA na Podhalu! DZIKIE TŁUMY przed lokalem! Interweniował sanepid [WIDEO]

2021-01-25 11:34 ON
Casanova
Autor: Góral Info

Pomimo rządowego zakazu działalności kolejny lokal na Podhalu zdecydował się otworzyć swoje podwoje. Dyskoteka Casanova w Cichem w gminie Czarny Dunajec otworzyła się w nocy z soboty na niedzielę. Nim w środku pojawili się imprezowicze, najpierw wkroczył tam sanepid.

Wielka DYSKOTEKA na Podhalu! DZIKIE TŁUMY przed lokalem! > Interweniował sanepid

23 stycznia, w sobotę, w pierwszej kolejności w ciągu dnia otworzyła się karczma Góraleczka. Jest to największa restauracja na zakopiańskich Krupówkach. W 15 minut od otwarcia lokal zapełnił się gośćmi.

Czytaj także: Kraków: Radni szczepieni poza kolejnością! NFZ zajął się BULWERSUJĄCĄ sprawą

Natomiast wieczorem otwarcie zapowiedziała dyskoteka Casanova w Cichem. Dyskoteka miała zostać otwarta o godzinie 21. Gospodarze zaprosili bawiących się - jak napisali na Facebooku - na budowanie struktur partii Strajk Przedsiębiorców.

- Każdy członek wydarzenia przy wejściu proszony będzie o wypełnienie deklaracji wstępu do partii Strajk Przedsiębiorców. Deklaracje należy mieć cały czas przy sobie oraz nie zgubić jej do kolejnego „spotkania”. Działają one na zasadzie biletu wstępu na spotkanie - poinformowała "Gazetę Krakowską" dyskoteka.

Czytaj także: Potężne straty! Kraków chce takiej samej pomocy jak górale! Majchrowski przekona premiera?

Do restauracji można było wejść w maseczkach na twarzy. - Działamy zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej - dodali właściciele dyskoteki.

W sobotni wieczór przed Casanovą zebrały się tłumy młodych ludzi. Przed lokal przyjechała również policja - w sumie pięć radiowozów. Pojawił się również sanepid, który jako pierwszy wszedł do dyskoteki. Po kilkudziesięciu minutach inspekcja opuściła dyskotekę. Wtedy pojedynczo zaczęli wchodzić ludzie.

Wideo dzięki uprzejmości serwisu www.goral.info.pl

Czytaj także: Kraków. Prawie 60 psów w malutkim mieszkanku. "Załatwiały się wszędzie i co chwilę" [WIDEO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE