Nie żyje kierowca

Wypadek śmiertelny pod Krakowem. Autokar zderzył się z dostawczakiem

2024-04-15 14:37

Fatalnie zaczął się nowy tydzień na małopolskich drogach. Rano w poniedziałek, 15 kwietnia w Marszowicach (powiat wielicki) autokar zderzył się z samochodem dostawczym. Wypadku nie przeżył 63-letni kierowca drugiego z pojazdów. Policja pod nadzorem prokuratury ustala przebieg tragicznego zdarzenia.

Marszowice. Autokar zderzył się z dostawczakiem. Nie żyje 63-letni kierowca

W poniedziałek, 15 kwietnia około godz. 8.25 w Marszowicach (powiat wielicki) autokar zderzył się z samochodem dostawczym. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 967. Niestety efektem kraksy była śmierć 63-letniego mężczyzny. Kierował on dostawczakiem i w efekcie odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tragicznego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o czujność i ostrożność na drodze. Każdy manewr za kierownicą, tak jak w tym przypadku, w ułamek sekundy może zamienić się w tragiczne w skutkach zdarzenie. Pamiętajmy, że podczas opadów deszczu nawierzchnia drogi jest śliska, więc powinniśmy przede wszystkim dostosować prędkość do warunków jakie panują na drodze - apeluje policja. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zrzucili pana Grzegorza z mostu, odpowiedzą za zabójstwo

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki