Wyszła z domu i zaginęła. Znaleziono ją w środku lasu w zaroślach, była nieprzytomna

2020-09-19 8:09 Amadeusz Calik
Wyszła z domu i zaginęła. Znaleziono ją w środku lasu w zaroślach, była nieprzytomna
Autor: Małopolska Policja

Policjanci odnaleźli zaginioną Zofię N., mieszkankę podkrakowskiego Giebułtowa. Kobieta wyszła z domu w niedzielę, wsiadła w samochód i odjechała w nieznanym kierunku. Służby rozpoczęły poszukiwania, które zakończyły się w poniedziałek. 39-latkę odnaleziono nieprzytomną w środku lasu. Kobieta trafiła do jednego z krakowskich szpitali.

Zaginięcie 39-letniej Zofii N. zgłosiła zaniepokojona rodzina, która nie mogła nawiązać z nią kontaktu. Ostatni raz była widziana w minioną niedzielę pomiędzy godziną 12 a 18. Wyszła wtedy z domu w Giebułtowie i odjechała samochodem w nieznanym kierunku. Policjanci niezwłocznie podjęli akcję poszukiwawczą. Dzięki ich zaangażowaniu kobieta została odnaleziona następnego dnia rano. W pierwszej kolejności mundurowi odnaleźli pojazd, którym zaginiona się poruszała, wówczas wytypowali tereny leśne znajdujące się w okolicy i dokładnie je przeczesali.

- 39-latkę odnalazł jeden z patroli Komisariatu Policji w Zielonkach. Kobieta leżała nieprzytomna w zaroślach, w głębi lasu, około 300 metrów od ścieżki. Policjanci natychmiast udzielili kobiecie pierwszej pomocy przedmedycznej - relacjonuje Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Niestety, 39-latka nie odzyskiwała przytomności, dlatego do szpitala przetransportowało ją pogotowie ratunkowe. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach kobieta znalazła się w lesie, kilka kilometrów od swojego domu.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 18.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.