Zabójstwo w Nowej Hucie. Dźgnął sąsiada nożem w klatkę piersiową. Tragedia podczas libacji

i

Autor: Shutterstock zdjęcie poglądowe

Zabójstwo w Nowej Hucie. Dźgnął sąsiada nożem w klatkę piersiową. Tragedia podczas libacji

2021-05-12 9:59

Tragicznie zakończyła się libacja alkoholowa na jednym z osiedli w Nowej Hucie. W wyniku obrażeń klatki piersiowej, doznanej po ataku nożem zmarł 46-letni mężczyzna, będący jednym z uczestników imprezy. Ostrym narzędziem zaatakował go mieszkający w sąsiednim mieszkaniu 69-letni Krzysztof K. Agresor został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzut spowodowania śmierci innej osoby. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwo w Nowej Hucie. Dźgnął sąsiada nożem w klatkę piersiową

W sobotę (8 maja) na jednym z osiedli w Nowej Hucie doszło do zabójstwa 46-letniego mężczyzny. Jak informuje portal lovekrakow.pl, razem z dwiema innymi osobami brał on udział w libacji alkoholowej, na którą wtargnął mieszkający po sąsiedzku 69-letni Krzysztof K. i zaatakował swoją ofiarę nożem. Cios w klatkę piersiową okazał się śmiertelny. Ranionego ostrym narzędziem mężczyznę próbowali reanimować jego kompani, lecz ich wysiłky nie przyniosły rezultatu i 46-latek zmarł. Po zdarzeniu agresor uciekł do swojego mieszkania i został tam zatrzymany przez policjantów, którzy w zajmowanym przez niego lokalu znaleźli narzędzie zbrodni. 

PRZECZYTAJ: Skandal w Krakowie. Wstrzyknęli pani Małgorzacie złą szczepionkę na COVID-19! Szpital przyznaje: "Doszło do pomyłki"

Krzysztof K. usłyszał zarzut pozbawienia życia innej osoby, według śledczych miał działać w zamiarze bezpośrednim. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Sąd zgodził się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

ZOBACZ: Małopolska. Ciało Ewy znaleziono w rzece. Jej zwłoki przepłynęły Wisłą aż 60 kilometrów?

Zaginęło dwóch nastolatków. Trwają poszukiwania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany