Zagłosuj na najlepsze pizzerie w Krakowie. Gdzie jest najsmaczniejsza pizza? Zapraszamy do zabawy!

2019-02-11 14:29
Pizza Kraków
Autor: pixabay.com Pizza Kraków

W sobotę na naszym Facebooku ESKA INFO Kraków zapytaliśmy Was o najlepsze pizzerie w Krakowie. Zgłosiliście mnóstwo propozycji, a my wybraliśmy 25 najpopularniejszych. Teraz wszystko w Waszych rękach - pomóżcie nam wybrać miejsce w Krakowie, gdzie robią najlepszą pizzę!

Mówi się, że nie po to Pan Bóg stworzył pizzę, żebyśmy jedli sałatki. W sobotę 9 lutego przypadł Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować zabawę, w której to Wy, nasi Czytelnicy, wybierzecie najlepszą pizzerię w mieście. Głosowanie rusza właśnie teraz (poniedziałek, 11 lutego), a zakończy się za tydzień w poniedziałek, 18 lutego. System przestanie przyjmować głosy o godzinie 17 - wtedy poznamy najlepsze pizzerie w Krakowie. System automatycznie uszereguje pizzerie wg ilości otrzymanych głosów. Na 1 miejscu w galerii znajdzie się lokal, z największą ilością głosów. Suma oddanych głosów będzie widoczna, a samo głosowanie odbywa się za pomocą przycisku GŁOSUJ przy zdjęciu. Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny. 

Zobacz koniecznie:

>>> Małopolska: Na tę drogę czekają wszyscy. Zakopianka robi wielkie wrażenie [ZDJĘCIA LOTNICZE]

>>> Nowe radiowozy policji: to prawdziwe BESTIE! [ZDJĘCIA]

Zasady naszej zabawy są bardzo proste. Na daną pizzerię można zagłosować tylko raz w ciągu jednego dnia, dlatego warto głosować zaglądać na naszą stronę i codziennie oddawać głosy na swoich faworytów. Przekaż informację znajomym i zachęć ich do głosowania! Razem wybierzemy najlepszą pizzerię w Krakowie!

Naszą akcję traktujemy jako zabawę, bo przecież.. każda pizza jest dobra - taka już jej natura :-)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE