NIŻ LARS w natarciu! Atak zimy w warmińsko-mazurskim? Fatalna prognoza! [POGODA, 26 stycznia]

2021-01-26 7:34 sch
Śnieżyca
Autor: Pixabay Prognoza pogody dla Warmii i Mazur na wtorek, 26 stycznia.

Prognoza pogody dla województwa warmińsko-mazurskiego. Nie mamy dobrych informacji na najbliższe dni. Zima da się we znaki mieszkańcom Warmii i Mazur. Nie grożą nam co prawda siarczyste mrozy, jednak IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu, zawiejami i zamieciami śnieżnymi oraz gołoledzią. Sprawdź szczegóły!

Pogoda w warmińsko-mazurskim. Śnieg, zawieje i gołoledź

Fatalna prognoza dla województwa warmińsko-mazurskiego na najbliższe dni. Pogoda da się we znaki mieszkańcom regionu. Tęgie mrozy już odpuściły, jednak w tym tygodniu czekają nas intensywne opady śniegu, zawieje i zamiecie śmieszne, a także marznące opady deszczu, powodujące gołoledź. IMGW prognozuje zagrożenie I stopnia dla całego województwa warmińsko-mazurskiego. Śnieg, zawieje i gołoledź zostaną z nami przynajmniej do piątku (29 stycznia).

Czym jest zagrożenie I stopnia według synoptyków IMGW? - Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia - czytamy w komunikacie IMGW. Ponadto należy spodziewać się m.in. utrudnień w ruchu drogowym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Olsztyn: TAJEMNICZE zaginięcie 21-letniego Witka. Nie ma po nim ŚLADU. Minął już tydzień!

Pogoda w warmińsko-mazurskim, 26 stycznia [PROGNOZA]

Jaka będzie pogoda na Warmii i Mazurach we wtorek, 26 stycznia? Dzień będzie pochmurny. - Miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm, lokalnie o 15 cm. W opadach śniegu ograniczenie widzialności do 500 metrów - prognozuje IMGW. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, północno-zachodni i zachodni. Miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.

CZYTAJ TEŻ: Policjanci z Olsztyna na tropie GANGU narkotykowego! Zatrzymano 7 osób [WIDEO, ZDJĘCIA]

CBŚP na tropie gangu narkotykowego