Olsztyn: TAJEMNICZE zaginięcie 21-letniego Witka. Nie ma po nim ŚLADU. Minął już tydzień!

2021-01-25 9:57 sch
Zaginiony Witold Studniarz z Olsztyna
Autor: KMP Olsztyn Witold Studniarz mieszka w Olsztynie. Ma 21 lat. Zaginął 17 stycznia.

W poniedziałek (25 stycznia) mija 8 dni od zaginięcia Witolda Studniarza z Olsztyna. 21-latek wciąż jest poszukiwany przez policję, której w ostatnich dniach pomagało wojsko i straż pożarna. Do akcji poszukiwawczej włączyli się też płetwonurkowie, którzy przeczesali rzekę Łynę.

Zaginiony Witold Studniarz z Olsztyna. Nurkowie przeczesali Łynę

Witold Studniarz w wyszedł z domu w niedzielę (17 stycznia) i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci nie ustają w poszukiwaniach zaginionego Witolda Studniarza. Policja jest wspierana przez wojsko, straż pożarną oraz Regionalne Centrum Bezpieczeństwa. Do działań poszukiwawczych zaangażowani zostali również płetwonurkowie, którzy przeczesali rzekę Łynę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Elbląg. Straszliwa tragedia w trakcie zabawy! Zmarła 15-latka, która podczas kuligu uderzyła w drzewo

Gdzie jest 21-letni Witold Studniarz z Olsztyna?

Poszukiwany 21-latek z Olsztyna mierzy ok. 190 cm wzrostu. Ma ciemne, krótkie włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe i szarą czapkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni widziany był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Policja w dalszym ciągu apeluje o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Witolda Studniarza z Olsztyna. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

CZYTAJ TEŻ: Koledzy ze straży pożegnali Martę z OSP Markusy. "Ciężko było powstrzymać łzy" [ZDJĘCIA]

Napad na kantor w Olsztynie