Zaginiony Witold Studniarz z Olsztyna. Policja, wojsko i strażacy szukają 21-latka [ZDJĘCIA]

2021-01-21 14:56 sch
Poszukiwania Witolda Studniarza z Olsztyna
Autor: wm.policja.gov.pl Policja, wojsko i straż pożarna mobilizują siły w poszukiwaniach 21-letniego Witolda Studniarza z Olsztyna.

Wciąż nieznany jest los zaginionego Witolda Studniarza. Olsztyńscy policjanci od niedzieli (17 stycznia) poszukują 21-letniego mieszkańca Olsztyna, który ostatni raz widziany był w okolicy ul. Popiełuszki i prawdopodobnie przemieszczał się w kierunku osiedla Brzeziny. Policjantom w poszukiwaniach pomagają żołnierze, strażacy oraz przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa.

Gdzie jest Witold Studniarz? Ślad po 21-latku urywa się przy ul. Popiełuszki

Przypomnijmy, że Witold Studniarz w wyszedł z domu w niedzielę (17 stycznia) i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwany 21-latek z Olsztyna mierzy ok. 190 cm wzrostu. Ma ciemne, krótkie włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe i szarą czapkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni widziany był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Policjanci z KMP w Olsztynie prowadzą działania poszukiwawcze za zaginionym 21-latkiem. Przeczesują oni trudno dostępny rozległy teren, w którym mógł przemieszczać się Witold Studniarz. W tym celu policjanci wykorzystują specjalistyczny sprzęt m.in. drona z pomocą którego sprawdzają teren poszukiwań.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marta umierała na oczach kolegów. Żałoba w straży pożarnej [ZDJĘCIA]

Mobilizacja służb. Wszystko po to, by znaleźć Witolda Studniarza

Olsztyńscy policjanci są wspierani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji Policji w Olsztynie, żołnierzy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami i strażaków z OSP w Gutkowie, wykorzystujących sprzęt do poszukiwań osób w trudno dostępnym terenie. Do działań zostali także włączeni przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują pobliski teren. Łącznie w działania poszukiwawcze zaangażowano ponad 80 osób.

Policja w dalszym ciągu apeluje o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Witold Studniarza z Olsztyna. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Pijany ksiądz sikał na ulicy i awanturował się z policją