Bartoszyce. 19-latek rzucił się z mostu kolejowego! Wszystko widzieli świadkowie

i

Autor: Lech Darski/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons 19-latek rzucił się z mostu kolejowego w Bartoszycach do rzeki Łyna (na zdj. rzeka Łyna w Bartoszycach)

Bartoszyce. 19-latek rzucił się z mostu kolejowego do Łyny! Wszystko widzieli świadkowie

2022-07-04 14:55

19-latek rzucił się z mostu kolejowego w Bartoszycach do rzeki Łyna. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca, w godzinach wieczornych. Chłopak przeszedł barierki przeprawy i runął do wody, a wszystko widzieli świadkowie zdarzenia. Jeden z nich wskoczył do wody i przy pomocy drugiej osoby wyciągnął 19-latka. W międzyczasie pojawiły się służby ratownicze.

Bartoszyce. 19-latek rzucił się z mostu kolejowego! Wszystko widzieli świadkowie

19-latek z Bartoszyc został zabrany do szpitala, po tym jak skoczył z mostu kolejowego do rzeki Łyna. Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca, ok. godz. 20 - tuż po tym o wszystkim zostały powiadomione służby ratownicze. Chłopak przeszedł bariery przeprawy i runął w dół, co widziało kilka osób. - Poszkodowanego z wody wyciągnął świadek zdarzenia, wchodząc do rzeki, na miejscu był drugi mężczyzna, który też pomagał. WIELKIE BRAWA I SZACUNEK ZA ODWAGĘ. Kolejny bohater który nie nosi peleryny♥️💪 - informuje na swoim profilu Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach. 19-latek został zabrany do z obrażeniami ciała do szpitala, gdzie przebywa do tej pory - na miejscu pobrano od niego krew, by sprawdzić, czy nie znajdował się pod pływem alkoholu bądź innych środków odurzających. - Wyjaśniamy, czy to był wypadek, czy coś innego, i czekamy na decyzję prokuratura w zakresie dalszego postępowania w tej sprawie. Trwa jeszcze ustalanie, jakich dokładnie obrażeń doznał poszkodowany - informuje aspirant Marta Kabelis, rzeczniczka policji w Bartoszycach.

Czytaj też: Życie 16-letniej Eweliny może zagrożone! Na miejscu zaginięcia kierowca srebrnego auta

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Siódme samobójstwo w szpitalu w Ciechanowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE