Życie 16-letniej Eweliny może zagrożone! Na miejscu zaginięcia kierowca srebrnego auta

i

Autor: Facebook / Gdziekolwiek jesteś Zaginęła 16-letnia Ewelina Szafryńska z Olsztyna, która przebywała ostatnio w Goździkowie w województwie mazowieckim

Życie 16-letniej Eweliny może być zagrożone! Na miejscu zaginięcia kierowca srebrnego auta

2022-07-04 10:22

Zaginęła 16-letnia Ewelina Szafryńska, a jak informuje profil facebookowy "Gdziekolwiek jesteś", życie i zdrowie dziewczyny może być zagrożone. 16-latka jest mieszkanką Olsztyna, ale zaginęła w miejscowości Goździków w województwie mazowieckim, gdzie była widziana po raz ostatni. W niedzielę, 3 lipca, miała wsiąść jako pasażerka do srebrnego auta i odjechać.

Życie 16-letniej Eweliny może zagrożone! Na miejscu zaginięcia kierowca srebrnego auta

Zaginęła 16-letnia mieszkanka Olsztyna, Ewelina Szafryńska. Po raz ostatni była jednak widziana w miejscowości Goździków pod Przysuchą na terenie województwa mazowieckiego, w niedzielę, 3 lipca, ok. godz. 11.30. Dziewczyna prawdopodobnie przebywała w znajdującym się tam ośrodku dla młodzieży. - Wyszła wyrzucić śmieci, następnie wsiadła do zaparkowanego nieopodal auta koloru srebrnego i odjechała w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Dziewczyna nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów. W imieniu zrozpaczonej mamy Eweliny, proszę o Waszą pomoc w poszukiwaniach - czytamy na profilu facebookowym "Gdziekolwiek jesteś", który informuje również, że życie i zdrowie 16-latki może być zagrożone. W dniu zaginięcia była ubrana w niebieskie spodenki i białą bluzkę z czarnym nadrukiem i ciemne klapki. Eweliny szuka nie tylko jej mama, ale również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Przysusze.

Czytaj też: Rodzice potwory katowali synka. Koszmar rozegrał się w pobliżu szkoły policyjnej w Szczytnie

- Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub 575 956 523. Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej #gdziekolwiekjesteś Proszę o jak największą liczbę udostepnień sprawa jest bardzo pilna ♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️ Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny i własnym - informuje profil "Gdziekolwiek jesteś".

Sonda
Czy zdarzyło ci się uciec z domu?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE