Dębówko. Młoda kobieta zginęła w strasznym wypadku. Była w ciąży. "Auto owinęło się wokół drzewa"

2021-06-20 21:32
Taśma policyjna
Autor: policja.pl Zdj. ilustracyjne.

Tragiczny wypadek w miejscowości Dębówko pod Szczytnem (woj. warmińsko-mazurskie). Zginęła w nim młoda kobieta. 26-latki nie udało się uratować, pomimo natychmiastowej pomocy. Kobieta była w szóstym miesiącu ciąży. Szczegóły wypadku ujawniane przez policje są wstrząsające. "Samochód wręcz owinął się wokół drzewa" - mówią policjanci.

Do strasznego wypadku doszło w sobotę wieczorem, około godz. 20 w miejscowości Dębówko (powiat szczycieński). Jak informuje "Gazeta Olsztyńska", samochód marki BMW prowadzony przez 26-letnią mieszkankę gminy Szczytno, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

- Auto z nieznanych przyczyn wypadło z drogi i dosłownie owinęło się wokół drzewa - informuje st.post. Joanna Manelska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, cytowana przez "Gazetę Olsztyńską". Niestety, pomimo natychmiastowej pomocy, nie udało uratować się 26-letniej kobiety. Podróżowała sama. Ofiara wypadku była w szóstym miesiącu ciąży. Ruch na drodze przez kilka godzin był zablokowany po wypadku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Po ziemi przewracały się ludzkie szczątki. Proboszcz z Nowej Wsi Ełckiej z zarzutami za zniszczenie grobów

Tragiczny wypadek w Bedoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE