Drogowy horror niedaleko Olsztyna: Zginął 29-latek. BMW totalnie zmiażdżone [ZDJĘCIA]

2022-01-12 10:02
Drogowy horror niedaleko Olsztyna: Zginął 29-latek. Auto totalnie zmiażdżone [ZDJĘCIA]
Autor: policja.gov.pl 29-latek zginął w wypadku samochodowym na trasie Butryny-Nowa Kaletka pod Olsztynem

29-latek zginął w wypadku samochodowym na trasie Butryny-Nowa Kaletka pod Olsztynem. W nocy z wtorku na środę 12 stycznia mężczyzna podróżował bmw drogą wojewódzką nr 598, ale na łuku jezdni zjechał do przydrożnego rowu, uderzając w grupę drzew. Kierowca zginął na miejscu, a jego auto zostało zupełnie zmiażdżone. Sprawą wypadku zajęła się policja w Olsztynie.

Drogowy horror niedaleko Olsztyna: Zginął 29-latek. Auto totalnie zmiażdżone

W wypadku na trasie Butryny-Nowa Kaletka pod Olsztynem zginął 29-letni kierowca bmw. Do śmiertelnego wypadku doszło w nocy z wtorku na środę 12 stycznia, a policja w Olsztynie nie podaje przybliżonej godziny zdarzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, siedzący za kierownicą bmw mężczyzna drogą wojewódzką nr 598. Na łuku trasy jego samochód zjechał nagle na prawą stronę do przydrożnego rowu, a później huknął prosto w znajdujące się nieopodal drzewa. Uderzenie było tak silne, że 29-latek zginął na miejscu, a pojazd został całkowicie zmiażdżony.

Czytaj też: Radny z Gołdapi w areszcie. Wolał to niż płacić grzywny!

Czytaj też: Olsztyn. Na nielegalnym hazardzie mogli zarobić miliony. Celnicy zatrzymali 7 osób

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tego, że mężczyzna wypadł z drogi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku pod Olsztynem wyjaśnia tamtejsza policja. Sprawę nadzoruje ponadto Prokuratura Rejonowa w Olsztynie.

Poniżej wstrząsające zdjęcia z tego tragicznego wypadku

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Ze złości chciał kopnąć w busa. Przejechało go inne auto
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE