Garaże - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Policjanci z Dywit zatrzymali poszukiwanego 22-latka, który chcąc uniknąć odpowiedzialności schował się przed funkcjonariuszami na dachu garażu.

Dywity: Przed policją ukrył się na dachu. Trafił do aresztu

2020-02-05 14:45

22-letni mieszkaniec gminy Dywity (woj. warmińsko-mazurskie) był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary więzienia. Na jego tropie byli policjanci, którzy ostatecznie złapali przestępcę. Ten próbował "ukryć się" w bardzo prymitywnej kryjówce, jednak ostatecznie sprawiedliwość dopadła go.

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek (30 stycznia) na terenie gminy Dywity (powiat olsztyński). Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dywitach uzyskali informacje, że na jednej z posesji w gminie może przebywać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna.

Dzielnicowi po dotarciu na miejsce zauważyli mężczyznę próbującego ukryć się między budynkami gospodarczymi. Po chwili okazało się, że uciekinier chcąc uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny, schował się na dachu garażu. Nie zmyliło to jednak funkcjonariuszy, którzy dostrzegli go, weszli na dach i zatrzymali.

Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Dywity, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 168 dni pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu sądowego kierowania pojazdami. 22-latek trafił już do aresztu.

Nasi Partnerzy polecają