Enej

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Enej

Święto studentów

Ich występ na Kortowiadzie to już tradycja. Twórcy hymnu juwenaliów UWM zagrają w Olsztynie

2023-03-14 12:00

Istnieją od ponad 20 lat. Niedługo później skomponowali hymn Kortowiady. Zespół Enej rokrocznie występuje podczas olsztyńskich juwenaliów i tak też będzie i w tym roku! Enej powiększa listę gwiazd Kortowiady 2023, która pod koniec maja odbędzie się w Olsztynie.

Kortowiada 2023. Enej wśród gwiazd juwenaliów UWM w Olsztynie

Zespół Enej wystąpi podczas 62. edycji Kortowiady w Olsztynie. Kapela powstała ponad 20 lat temu z rockowo-folkowych fascynacji braci Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (dziś menadżera zespołu). Na kortowskiej scenie Enej wystąpi w tym roku nie po raz pierwszy. Kapela skomponowała w 2007 roku hymn Kortowiady, który corocznie w Kortowie wyśpiewują tysiące osób. Całej Polsce zespół Enej dał się poznać dzięki wygranej w „Must Be The Music”, która stała się przepustką do popularności na wielką skalę. Enej poszerza zatem listę gwiazd Kortowiady 2023. Oprócz nich w dniach 24-27 maja w Olsztynie wystąpią:

Podczas tegorocznej Kortowiady w dniach 25-27 maja odbędzie się 15 koncertów. Oznacza to, że line-up juwenaliów UWM kryje już tylko dwie niewiadome. W sprzedaży jest obecnie II pula biletów, w ramach której dostępne są wyłącznie karnety. Zainteresowani zakupem znajdą je na oficjalnej stronie internetowej organizatora, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

CZYTAJ TEŻ: Remont mostu kolejowego przy ul. Artyleryjskiej w Olsztynie. Czy wpłynie to na ruch pociągów?

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2023?
Jędrzejczyk, Dudek, Szmal i inni. Legendarny Kosmiczny Mecz w Katowicach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany