Iława. Napad na stację benzynową! Policja szuka trzech zamaskowanych osób

2022-01-24 9:35
Iława. Napad na stację benzynową! Policja szuka trzech zamaskowanych osób
Autor: PIXABAY.COM Iława. Napad na stację benzynową! Policja szuka trzech zamaskowanych osób

W gminie Iława doszło do napadu na jednej ze stacji benzynowych. Policja szuka trzech zamaskowanych osób, które weszły na stację i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń, zażądały wydania gotówki. Kiedy sprawcy dostali pieniądze, uciekli z miejsca napadu.

Policja ustala sprawców napadu na stację benzynową w gminie Iława (woj. warmińsko-mazurskie). - W sobotę (22 stycznia) około godz. 23 na jednej ze stacji paliw w miejscowości Rudzienice doszło do napadu. Zamaskowani napastnicy weszli do budynku z przedmiotem przypominającym broń, zagrozili pracownikom i zażądali pieniędzy. Po otrzymaniu pieniędzy uciekli w nieznanym kierunku. Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczali ślady i przesłuchiwali świadków. Teraz mundurowi prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania sprawców napadu - przekazali nam iławscy policjanci. Mundurowi przejrzeli też monitoring. Policja nie zdradza więcej szczegółów dotyczących napadu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Naprawiali platformę koło Ełku. Tragiczny finał! Po ich koledze została tylko czapka!

Sonda
Zostałeś kiedyś okradziony?
Napad w Zabrzu. Policja publikuje film
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE