Kętrzyn - Stara Różanka. Śmiertelne potrącenie pieszego

i

Autor: wm.policja.gov.pl Pod Kętrzynem doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Śmierć na drodze

Kętrzyn - Stara Różanka. Śmiertelne potrącenie pieszego! Kto zawinił?

Śmiertelne potrącenie pieszego na trasie Kętrzyn - Stara Różanka (woj. warmińsko-mazurskie). Jak informuje policja, zginął mężczyzna potrącony przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w środę (28 grudnia) około godz. 5 rano. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kętrzyn - Stara Różanka. Osobówka potrąciła mężczyznę. Szedł niewłaściwą stroną drogi

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę (28 grudnia) rano na trasie Kętrzyn - Stara Różanka w woj. warmińsko-mazurskim. Zginął mężczyzna potrącony przez samochód osobowy. Służby zostały wezwane o godz. 5 rano. Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie asp. Ewelina Piaścik poinformowała, że do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 591. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna idący nieprawidłową stroną drogi został potrącony przez nadjeżdżający samochód osobowy. Reanimacja prowadzona przez służby ratunkowe na miejscu nie przyniosła rezultatów. Pieszy zmarł. Obecnie ustalana jest tożsamość mężczyzny. Niestety, pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Kierujący audi 20-letni mieszkaniec Kętrzyna był trzeźwy.

Funkcjonariusze wykonali oględziny, technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono. Teraz policjanci, na podstawie zebranych śladów, szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

CZYTAJ TEŻ: Potworna śmierć seniorki w Wigilię! 81-latka zginęła pod kołami samochodu

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Krzysztof Jackowski mówi o polityce w Polsce w roku 2023 roku

OBOWIĄZKOWE czarne skrzynki w nowych autach?

Nowe prawo zbliża się wielkimi krokami. POSŁUCHAJ i poznaj szczegóły!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają