Kisielice. Zarzut usiłowania zabójstwa dla 24-latka. Awantura na stacji benzynowej

2021-11-30 9:08
Kisielice. Zarzut usiłowania zabójstwa dla 24-latka
Autor: wm.policja.gov.pl Kisielice. Zarzut usiłowania zabójstwa dla 24-latka.

Sąd Rejonowy w Iławie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy usiłowania zabójstwa. 24-latek przy użyciu noża uderzył kilka razy pokrzywdzonego. Młodemu mężczyźnie grozi dożywocie. Dramat rozegrał się na jednej stacji paliw w Kisielicach (woj. warmińsko-mazurskie).

Podczas patrolu miasta policjanci z Kisielic pojechali skontrolować lokalną stacja paliw. Funkcjonariusze wjeżdżając na teren stacji zauważyli grupkę osób, która na widok radiowozu, zaczęła biec do zaparkowanego samochodu. Okazało się, że na miejscu leży ranny mężczyzna. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę pogotowia, po czym zatrzymali uciekinierów. Policjanci ustalili, że 24-latek wspólnie ze swoim znajomym pokłócili się z dwoma klientami stacji benzynowej. Kiedy zabrakło argumentów słownych, między mężczyznami doszło do szarpaniny, po czym jeden z nich wyciągał nóż i bardzo poważnie ranił pokrzywdzonego. Mieszkaniec powiatu iławskiego natychmiast został przetransportowany do szpitala. Policjanci z Kisielic zatrzymali 24-latka i jego znajomego. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnej celi. W trakcie dalszych czynności mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentacje fotograficzną. Zabezpieczyli również zapis z kamer monitoringu, a także przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu usiłowania zabójstwa 24-letniemu mieszkańcowi Kisielic. Sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Obrzydliwe groźby wobec burmistrza Lubawy! "Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej"

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Zabójstwo w Dobrym Mieście
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE