Autobus Olsztyn

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Autobus miejski w Olsztynie. Zdj. ilustracyjne.

Ważne zmiany

Komunikacja miejska w Olsztynie. Te linie wracają na ulice od 20 lutego. Będą też inne zmiany

2023-02-16 13:26

Uwaga, pasażerowie! Ważna informacja dla mieszkańców Olsztyna, korzystających z linii autobusowych przejeżdżających przez osiedle akademickie Kortowo. Szykują się zatem spore zmiany dla studentów korzystających z komunikacji miejskiej. O co chodzi? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Komunikacja miejska w Olsztynie. Autobusy wracają na ulice. Są też inne zmiany

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje o zmianach w komunikacji miejskiej, które zaczną obowiązywać od poniedziałku (20 lutego). Przywrócone zostają podstawowe rozkłady jazdy linii 103 i 130 w dni robocze. Z kolei linia 303 wznawia kursowanie. Utrzymane zostaje natomiast zawieszenie kursowania linii 305, innego autobusu przejeżdżając przez osiedle akademickie Kortowo. Z kolei Linia 309 wznawia kursowanie z nowym rozkładem jazdy. Zmianie ulega również rozkład jazdy linii Z-3. Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy komunikacji miejskiej znajdują się na stronie internetowej ZDZiT w Olsztynie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tłusty czwartek 2023. Tu jedzą anielskie ruchańce zamiast pączków. Co to takiego? Nazwa śmieszy, ale smak zachwyca!

Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?
Piotr Zgorzelski: Andrzej Duda oddał los Polaków Ziobrze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany