Koronawirus w warmińsko-mazurskim. 3 NOWE PRZYPADKI. Ilu zakażonych jest w regionie?

2020-03-25 9:08 SCH
Koronawirus
Autor: Pixabay W Świętokrzyskiem przybywa osób objętych kwarantanną lub nadzorem

W środę rano (25 marca) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Trzy z nich dotyczą woj. warmińsko-mazurskiego. W sumie w naszym regionie chorych jest 32 pacjentów. W całym kraju liczba zachorowań na COVID-19 niebezpiecznie zbliża się do 1000 przypadków.

Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach. W sumie już 32 osoby w województwie zachorowało na COVID-19. - Mamy 26 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego - czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia w mediach społecznościowych.

Koronawirus w Polsce. Już 12 ofiar

Niestety, rośnie też liczba śmiertelnych przypadków koronawirusa w Polsce. W środę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. W sumie w Polsce już 927 osób jest zakażonych koronawirusem.

ZOBACZ WIĘCEJ: Koronawirus - jak się przed nim bronić? Zalecenia immunologów

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Koronawirus. Posłuchaj, jakie przedmioty trzeba dezynfekować. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Minister zdrowia o nowych obostrzeniach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.