Koronawirus w warmińsko-mazurskim. Najnowsze informacje, aktualne dane [RAPORT]

2020-03-26 7:25 SCH
koronawirus
Autor: pixabay,pl

Sprawdź najnowsze statystyki dotyczące liczby zakażonych, hospitalizowanych, kwarantanny domowej i liczby wykonanych testów w woj. warmińsko-mazurskim. Przypomnijmy, że w naszym regionie jest 33 pacjentów chorych na COVID-19.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Według najnowszych danych sporządzonych przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, zakażonych koronawirusem jest 33 pacjentów z regionu. W środę (25 marca) potwierdzono 4 nowe przypadki: 3 kobiety i 1 mężczyznę.

50 osób jest hospitalizowanych, a 927 przebywa w kwarantannie domowej. Kwarantannie ustawowej poddały się 3332 osoby, natomiast nadzorem epidemiologicznym objęto 1793 osoby. Wykonano 1443 testy. Niestety, w porównaniu do statystyk z wtorku, każde dane rosną, za wyjątkiem liczby osób hospitalizowanych (63 we wtorek).

Koronawirus w Polsce. 14 ofiar śmiertelnych

Ogólnie w Polsce liczba zachorowań na koronawirusa przekroczyła 1000. W tej chwili potwierdzono 1051 przypadków COVID-19 w naszym kraju. 14 osób zmarło. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o koronawirusie w Polsce i na świecie, kliknij TUTAJ.

Jak można zarazić się koronawirusem z Chin?

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.