Malutkie dzieci pod "opieką" PIJANEJ MATKI! "Butelki i puszki w całym pokoju"

2020-01-09 11:25
Alkohol - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay

Skandaliczne zachowanie matki w woj. warmińsko-mazurskim! Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 36-letnia kobieta w jednej z miejscowości na terenie gminy Ełk. Oburza nie "wynik" kobiety podczas badania alkomatem, ale fakt, że kompletnie pijana opiekowała się trojgiem dzieci!

Policjanci zostali poinformowani o tym, że nietrzeźwa matka w jednej z miejscowości na terenie gminy Ełk może zajmować się małoletnimi dziećmi. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację. Okazało się, że 36-latka była kompletnie pijana. Badanie stanu trzeźwości alkomatem przeprowadzone na miejscu interwencji wykazało, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Pod opieką matki przebywało troje jej dzieci w wieku od 5 do 12 lat. W związku z tym, że kobieta sama wychowuje dzieci, a jej stan nie pozwalał na właściwą i staranną opiekę, musiały one trafić do placówki opiekuńczej.

Po tym, co zastali funkcjonariusze na miejscu interwencji, można przypuszczać, że nie był to tylko "moment słabości" 36-latki. Jak relacjonują ełccy policjanci, "w mieszkaniu panował bałagan. W całym pokoju porozrzucane były butelki i puszki po alkoholu". Obecnie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sytuacji opiekuńczo-wychowawczej dzieci. O sprawie został poinformowany sąd rodzinny.

To nie pierwszy przypadek w ostatnich dniach, aby policjanci z Ełku byli wzywani do osób nadużywających alkoholu. Na początku roku funkcjonariusze interweniowali do osób pijanych w pracy: aptekarki oraz spawacza. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE