Mikołajki: Libacja matki z synem przerodziła się w horror! Nóż wbity w plecy!

2021-01-11 13:12
Nóż - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay W Mikołajkach na Mazurach 57-letnia kobieta ugodziła nożem swojego syna.

Sąd Rejonowy w Mrągowie zastosował wobec 57-letniej kobiety trzymiesięczny areszt. Kobieta ugodziła syna nożem w plecy po tym jak pijacka impreza między nimi wymknęła się spod kontroli. 57-latka usłyszała zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W sobotę (2 stycznia) około godziny 20.00 oficer dyżurny mrągowskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów na terenie gminy Mikołajki mężczyzna został ugodzony nożem. Policjanci pojechali pod wskazany adres i zastali tam mężczyznę z raną kłutą na plecach. Niezbędna była pomoc medyczna. Pokrzywdzony mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Przeszedł operację i obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

CZYTAJ TEŻ: Szczytno: Wywieźli 15-latkę do lasu i zgotowali jej PIEKŁO! Wszystko nagrywali telefonem

Policjanci ustalili, że 35-latek został zaatakowany przez matkę podczas wspólnego spożywania alkoholu. 57-letnia kobieta została zatrzymana. Miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zanim 57-latka złożyła szczegółowe zeznania, musiała wytrzeźwieć.

Kobiecie przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Sąd Rejonowy w Mrągowie przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec kobiety trzymiesięczny areszt.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Express Biedrzyckiej - Tomasz Siemoniak: Rządzie, oddaj szczepienia samorządom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE