Motocyklista zderzył się z cysterną i zginął na miejscu! Tragiczny wypadek w Wejdykach! [ZDJĘCIA]

2020-09-18 14:33 SCH

49-letni obywatel Litwy zginął w wypadku na drodze krajowej nr 59 w miejscowości Wejdyki na Mazurach. Mężczyzna kierujący motocyklem uderzył w jadącą z naprzeciwka cysternę. 49-latek zmarł na miejscu, pomimo szybko udzielonej akcji ratunkowej. Służby wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragedii.

Tragiczny wypadek na Mazurach! W miejscowości Wejdyki (powiat giżycki), na drodze krajowej nr 59 doszło do śmiertelnego wypadku samochodowego. Do zdarzenia doszło w czwartek (17 września) ok. godz. 12:30. Motocyklista na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka cysternę.

- 49-letni obywatel Litwy, kierowca motocykla, pomimo szybko udzielonej pomocy i przeprowadzonej akcji ratunkowej, zmarł na miejscu - mówi asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Kierowca cysterny był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i wprowadzili objazdy. Pod nadzorem prokuratury przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Teraz będą wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

Niestety, to nie jedyny tragiczny wypadek samochodowy na Mazurach w ostatnim czasie. Również w czwartek (17 września) na trasie Kozarek Wielki - Sorkwity, pod jadący samochód wbiegł łoś. Zwierzę nie przeżyło zderzenia z volkswagenem. Niestety, na miejscu zginął również 37-letni kierowca.

Wypadek motocyklisty w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.