Na widok policjantów wyskoczył przez okno!

i

Autor: Shutterstock W Mrągowie 37-latek na widok policjantów wyskoczył przez okno. Zdj. ilustracyjne.

Miał wiele na sumieniu

Na widok policjantów wyskoczył przez okno!

2023-02-23 9:42

Policjanci w różnych okolicznościach wpadają na osoby, które są poszukiwane do odbycia kary więzienia. Tak było np. Mrągowie (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie 37-letni mężczyzna na widok policjantów najpierw wybiegł w popłochu z autobusu, a następnie... wyskoczył z okna budynku. Chcąc zyskać wolność, mężczyzna mógł stracić życie.

Mrągowo. Wybiegł z autobusu, później wyskoczył przez okno. Bał się policji

We wtorek (21 lutego) po godz. 10 oficer dyżurny mrągowskiej komendy został poinformowany o tym, że mężczyzna wyskoczył na ulicę z okna budynku na pierwszym piętrze. Po chwili na miejscu pojawił się patrol policji. - Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że 37-latek był osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Paulina Karo z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Mężczyzna poinformował policjantów, że podczas jazdy autobusem komunikacji miejskiej zobaczył przez szybę jadący za autobusem oznakowany radiowóz policyjny. Mając świadomość tego, że jest poszukiwany, przestraszył się zatrzymania i po chwili wybiegł z autobusu. Następnie wbiegł do budynku, skąd wyskoczył przez okno na pierwszym piętrze. Mężczyzna nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego zdecydował się na tak rozpaczliwy ruch. 37-latek po upadku doznał urazu nogi. Trafił do szpitala.

Do podobnego incydentu w ostatnim czasie doszło także w Iławie. 46-latek ścigany listem gończym przed policjantami próbował ukryć się... w bagnie. Szczegóły w artykule Przed policją ukrył się w bagnie. Był ścigany listem gończym

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany