Policja

Nie uwierzysz, co miał w szafie! 32-latek zatrzymany [Zdjęcia]

2023-03-30 10:24

Piscy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pisza podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim słoik z suszem roślinnym. W domu mężczyzna miał specjalną szafę z pełnym oprzyrządowaniem, w której rosło 5 krzaków marihuany. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Uprawiał konopie w szafie. Policjanci zatrzymali 32-latka z Pisza

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego piskiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pisza podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie słoik, a w nim susz marihuany, który został zabezpieczony przez kryminalnych. W dalszej kolejności policjanci przeszukali dom oraz pomieszczenia gospodarcze należące do 32-latka. - W jednym z pokoi stała charakterystyczna szafa. W środku było pełne specjalistyczne oprzyrządowanie do uprawy konopi innych niż włókniste. W szafie tej rosło 5 krzaków marihuany o różnej fazie wzrostu - mówi Anna Szypczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Piszu. W mieszkaniu policjanci znaleźli też trzy pojemniki plastikowe z suszem roślinnym oraz foliowe zawiniątko z nasionami. Wszystkie te rzeczy zabezpieczyli, a ich właściciela zatrzymali.

Po zebraniu materiału dowodowego 32-latek usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył posiadania prawie 25 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Drugi odnosił się do uprawy pięciu roślin konopi innych niż włókniste. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za ich popełnienie grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia z policyjnej akcji znajdziecie w poniższej galerii

Sonda
Paliłeś marihuanę?
Przemycali narkotyki z Hiszpanii do Polski. Przejęto towar warty 5,5 mln złotych!
Nasi Partnerzy polecają