Niesłychana śmierć w firmie pod Olsztynem. Dwaj pracownicy pokłócili się i doszło do tragedii!

i

Autor: shutterstock

Przerażające zdarzenie

Niesłychana śmierć w firmie pod Olsztynem. Dwaj pracownicy pokłócili się i doszło do tragedii!

2022-09-21 18:20

Nie żyje pracownik firmy w Jonkowie pod Olsztynem, którego miał uderzyć kolega z tego samego zakładu. Według wstępnych ustaleń prokuratury między mężczyznami, obywatelami Gruzji, doszło do kłótni, w czasie której jeden z nich wymierzył drugiemu cios pięścią w twarz. Poszkodowany przewrócił się, uderzając o podłoże, i zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Niesłychana śmierć w firmie pod Olsztynem. Dwaj pracownicy pokłócili się i doszło do tragedii!

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w firmie w Jonkowie pod Olsztynem, której pracownik zmarł w szpitalu. Jak informuje PAP, przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. malowaniem znaków na jezdniach. W niedzielę, 18 września, między zatrudnionym tam obywatelem Gruzji a jego rodakiem, Guramem G., który również pracował w tym samym zakładzie, doszło do kłótni. Drugi z obcokrajowców miał w jej trakcie uderzyć poszkodowanego pięścią w twarz, w wyniku czego uderzył on tylną częścią głowy o twarde podłoże i doznał ciężkich obrażeń. Ofiara zdarzenia została przetransportowana do szpitala w Olsztynie, gdzie zmarła 19 września. Drugi z Gruzinów usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci kolegi i została tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Sąd Rejonowy w Olsztynie opublikował na swojej stronie uzasadnienie tej nieprawomocnej jeszcze decyzji.

Czytaj też: Kobieta w ciąży zażyła dopalacze, dziecko zmarło! Prokuratura wszczęła śledztwo

- Sąd podjął taką decyzję w celu zabezpieczenia dalszego prawidłowego toku postępowania w tej sprawie. W ocenie Sądu, istnieje realna obawa, że Guram G. przebywając na wolności mógłby w bezprawny sposób utrudniać postępowanie, w szczególności poprzez nakłanianie świadków do składania fałszywych zeznań. Istnieje również realna obawa ucieczki czy ukrywania się. Sąd wskazał, że podejrzany jest obcokrajowcem i czasowo przebywa w Polsce - informuje sąd w Olsztynie.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Głośna śmierć studenta matematyki w Krakowie. Zatłukli Michała kijami bejsbolowymi. O morderstwie opowiada Dariusz Nowak.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają