O dwóch takich, co ukradli krowę. Zbaranieli na widok policji

i

Autor: ART SERVICE, SHUTTERSTOCK O dwóch takich, co ukradli krowę. Zbaranieli na widok policji

Zbaranieli na widok policji

O dwóch takich, co ukradli krowę. Zbaranieli na widok policji

2023-11-28 10:45

To miała być jedna z wielu kontroli drogowych. Tymczasem lista przewinień dwóch mężczyzn jadących osobowym Audi w Szczytnie (woj. warmińsko-mazurskie) jest naprawdę spora. Wśród grzechów 28-latka i 23-latka jest m.in. kradzież... krowy. Szczegóły poniżej.

Zaskakujący finał drogowej kontroli. Brak prawa jazdy, narkotyki i... kradzież krowy

We wtorek (21 listopada) w Szczytnie przy ul. Pasymskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowe Audi, którym jechały cztery osoby. Okazało się, że 28-letni „kierowca” posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Z kolei jeden z pasażerów jest osobą poszukiwaną trzema listami gończymi. Na tym nie koniec. - 23-letni mieszkaniec gminy Wielbark miał przy sobie także narkotyki w postaci suszu roślinnego i białego proszku - mówi sierż. Emilia Pławska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy w Szczytnie. Mężczyźni usłyszeli również zarzut kradzieży krowy z jednego z gospodarstw na terenie gminy Wielbark. 23-letni pasażer został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Skandal na balu. Wójt skończył imprezę w karetce. "Leżałem w kałuży krwi"

Detektyw Krzysztof Rutkowski świętował 10. urodziny swojego syna
Nasi Partnerzy polecają