Olsztyn: otwarte kąpieliska. Gdzie nad wodę? Tutaj można się kąpać! [GALERIA]

2021-06-23 13:06
Pływanie
Autor: Pixabay Olsztyn: otwarte kąpieliska. Gdzie nad wodę? Już wkrótce na kąpieliskach w Olsztynie i okolicach rozpocznie się sezon.

Rozpoczęło się lato. Lada chwila początek wakacji. Upały już dają się nam we znaki. Wiele osób szuka ochłody nad wodą, jednak nie wszystkie kąpieliska są bezpieczne i strzeżone. Gdzie nad wodę w Olsztynie i okolicach? Gdzie są otwarte kąpieliska? Szczegóły w artykule.

Mamy początek lata. Lada chwila rozpoczną się też wakacje. Upały już dają nam się we znaki. Wiele osób szuka ochłody nad wodą, jednak nie wszystkie kąpieliska są bezpieczne i strzeżone. Na większości kąpielisk w powiecie olsztyńskim początek sezonu zaplanowano na końcówkę czerwca. Można jednak znaleźć kąpieliska w mieście i okolicznych jeziorach, gdzie sezon już się rozpoczął.

Gdzie nad wodę w Olsztynie i okolicach? Gdzie są otwarte kąpieliska? Szczegóły poznacie, klikając w naszą galerię. Dowiecie się z niej, gdzie, od kiedy i w jakich godzinach działają strzeżone kąpieliska w regionie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Specjalna linia autobusowa z lotniska w Szymanach. Turyści dojadą do kurortów na Mazurach

ROSJANKI NIE ZNAJĄ LEWANDOWSKIEGO! Sonda przed meczem Polska-Szwecja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE