Olsztyn. Pożar na terenie pensjonatu "U Jacka". Z domku zostały zgliszcza

2022-05-20 14:08
Pożar w Olsztynie
Autor: OSP Olsztyn-Gutkowo Pożar w Olsztynie. Spłonął domek przy pensjonacie "U Jacka".

W piątek (20 maja) w Olsztynie wybuchł pożar. Zapalił się niewielki domem, stojący przy pensjonacie "U Jacka". Miejsce położone jest nad jeziorem Sukiel. Trwają ustalenia przyczyny pożaru. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do pożaru na terenie pensjonatu "U Jacka" doszło w piątek (20 maja) nad ranem w Olsztynie. Spalił się niewielki domek położony przy pensjonacie. Trwa ustalanie przyczyn pożaru, w którym na szczęście nikt nie ucierpiał. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia, domek był cały w płomieniach. - Część dachu zawaliła się do wnętrza budynku. Strażacy sprawdzili czy w środku nikogo nie ma, gdy pomieszczenie okazało się puste przeprowadzili działania gaśnicze z zewnątrz - mówi cytowany przez "Gazetę Olsztyńską" Tomasz Sobkowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Olsztynie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Z impetem wjechał w wózek z bliźniakami! Kubuś zmarł w szpitalu. Sprawca usłyszał wyrok

Źródło: "Gazeta Olsztyńska"

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Pożar przyczepy w Chotomowie. W środku zwęglone zwłoki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE