Olsztyn. Pożar przy ul. Kasprzaka. Ogień na budowie nowego osiedla

2022-05-16 11:17
Straż pożarna
Autor: Grzegorz Kluczyński Straż pożarna

Kolejny pożar w Olsztynie. W poniedziałek (16 maja) rano ogień pojawił się na budowie nowego osiedla przy ul. Kasprzaka. Na szczęście pożar udało się szybko opanować. Co doprowadziło do zdarzenia i czy ktoś został poszkodowany? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Na budowie przy ul. Kasprzaka w Olsztynie zapalił się styropian - Ze względu na silne zadymienie, strażacy przeszukali pozostałe lokale. Na szczęście nikogo tam nie było. W akcji uczestniczyło 5 zastępów, 15 strażaków - mówią nam olsztyńscy strażacy. Informację o pożarze otrzymali oni w poniedziałek (16 maja) kilka minut po godz. 9.

Na szczęście służby szybko dotarły na miejsce zdarzenia i sprawnie ugasiły pożar. Nikomu nic się nie stało. Zastanawiające jest to, że w Olsztynie w ciągu kilkunastu dni doszło do kilku pożarów, m.in. na ulicy Lubelskiej, gdzie palił się zakład stolarski oraz materiały budowlane przy jednej z hurtowni.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wtargnął do kantoru i zaczął strzelać! Głośna sprawa napadu w Olsztynie

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Ogromny pożar pod Grójcem. W wyniku podpalenia spłonęło prawie 100 hektarów lasu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE