Piłkarze Stomilu jak Robert Lewandowski! Im też niedawno powiększyła się rodzina

2019-11-07 12:00 SCH
Rafał Remisz (Stomil Olsztyn)
Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com Dwóch piłkarzy Stomilu Olsztyn zostało niedawno ojcami

Głównym wydarzeniem sportowej Polski wczoraj był nie tyle gol Roberta Lewandowskiego w starciu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus, ale spodziewane drugie dziecko najlepszego polskiego piłkarza i jego żony Anny. Niemal cały kraj gratuluje Lewandowskim kolejnego potomka. Równie szczęśliwy czas ma miejsce w Stomilu Olsztyn.

W odstępie miesiąca ojcami zostali dwaj obrońcy biało-niebieskich: kapitan zespołu Janusz Bucholc oraz Rafał Remisz. We wrześniu syn urodził się Bucholcowi. — Uczucie jest nie do opisania. Myślę, że zrozumie tylko ten, kto ma dziecko. Ja tego do tej pory nie rozumiałem, ale myślę, że to najpiękniejsze uczucie na świecie — mówił mediom klubowym kapitan Stomilu. — Zobaczyć swojego syna w domu, szczęśliwą rodzinę to coś najpiękniejszego i chciałbym tego życzyć wszystkim mężczyznom.

Stomil Olsztyn
Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com Mecz Stomilu Olsztyn. Z prawej Janusz Bucholc

Kilkanaście dni temu na świat przyszła córka Rafała Remisza. — Uczucie nie do opisania i naprawdę wielka radość — przyznał piłkarz. — Zawsze mówi się, że to ciężkie przeżycie dla kobiety i mogę to potwierdzić. Od samego początku, od samego rana byłem z żoną i należy się jej ogromny szacunek.