policja taśma

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Taśma policyjna - zdj. ilustracyjne.

Tragiczny finał awantury

Dunajek. Po kłótni wyszedł z domu. Gdy wrócił, 29-latka nie żyła. Co tam się stało?!

2023-02-10 9:56

Tragedia w miejscowości Dunajek (woj. warmińsko-mazurskie). Nie żyje 29-letnia kobieta. Niedługo przed śmiercią 29-latka pokłóciła się ze swoim 37-letnim partnerem. Mężczyzna wyszedł z domu, a gdy wrócił - zastał partnerkę leżącą na podłodze. 37-latek wezwał służby, którym nie udało się uratować życia kobiety. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Dunajek. Nie żyje 29-latka. Na podłodze znalazł ją partner

Jak informuje tvn24.pl, w poniedziałek (6 lutego) w jednym z domów w miejscowości Dunajek (powiat olecko) doszło do awantury pomiędzy 29-latką a jej 37-letnim partnerem. Według relacji śledczych kobieta miała rzucać w mężczyznę różnymi przedmiotami. 37-latek miał z powodu kłótni wyjść z domu. Gdy do niego wrócił, zastał leżące na podłodze partnerkę. Mężczyzna zawiadomił pogotowie. Służby ratunkowe reanimowały 29-latkę. Niestety, młoda kobieta zmarła. Lekarz stwierdził zgon, a sprawą zajmuje się teraz policja pod nadzorem prokuratury. - Przeprowadzona została sekcja. Biegły patomorfolog nie był jednak w stanie wskazać bezpośredniej przyczyny zgonu. Na podstawie oględzin ciała i przeprowadzonych innych czynności nie stwierdził żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie - mówi Tomasz Różyński, zastępca prokuratora rejonowego w Olecku, cytowany przez tvn24.pl. Różyński dodał, że od zmarłej 29-latki pobrano też krew do dalszych badań, aby sprawdzić, czy kobieta była pod wpływem narkotyków lub alkoholu w chwili tragedii. Jak na razie nikt w tej sprawie nie usłyszał zarzutów.

CZYTAJ TEŻ: Ruciane-Nida. Szynobus potrącił mężczyznę. 79-latek w szpitalu

Źródło: tvn24.pl

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111;
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123;
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212;
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108;
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123;
  • pokonackryzys.pl.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy ufasz polskiej policji?
Tragedia w Dębicy. 32-letnia matka dwójki dzieci nie żyje
Nasi Partnerzy polecają