Postawił na nogi cały blok w Olsztynie! ZROBIŁ TO "z zemsty"

2019-12-04 16:55 SCH
Kajdanki
Autor: KWP Olsztyn 24-latek z Olsztyna postawił na nogi cały blok swoim zachowaniem

Weekendowa impreza zdecydowanie wymknęła się spod kontroli 24-latka z Olsztyna. Mężczyzna był tak głośno, że obudził sąsiadów. Ci zawiadomili policję. Okazało się, że przyczyną nagannego zachowania 24-latka była kłótnia ze współlokatorami.

Do zdarzenia doszło w piątek (29 listopada) wieczorem. Olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie. Jeden z lokatorów mieszkania na terenie miasta miał słuchać głośno muzyki i zakłócać spokój innym osobom. Funkcjonariusze pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie zastali 24-letniego mężczyznę. Policjantom tłumaczył, że pokłócił się ze swoimi współlokatorami i postanowił się zemścić, słuchając głośno muzyki.

Mężczyzna przyznał się do winy, ale okazało się, że ma na sumieniu znacznie więcej. Policjanci w trakcie interwencji w łazience zauważyli szklaną rurkę z suszem roślinnym koloru zielonego, której właścicielem był 24-latek.

Im dłużej trwało przeszukanie mieszkania, tym gorzej dla mężczyzny. Funkcjonariusze znaleźli również zawiniątko z zawartością białego proszku oraz plastikowy pojemnik z suszem roślinnym. Badania potwierdziły, że znalezione substancje to amfetamina i marihuana.

24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Został on przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania nielegalnych substancji. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.