Pusty ponton na jeziorze. Nurkowie poszukują 32-letniego Artura

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. skeeze /zdjęcie ilustracyjne

Nie było z nim kontaktu od dwóch dni

Pusty ponton na jeziorze. Nurkowie poszukują 32-letniego Artura

W czwartek (24 listopada) strażacy ze specjalistycznej jednostki nurkowej z Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie) przeszukiwali Jezioro Ełckie w poszukiwaniu mężczyzny, którego pusty ponton zauważono na jeziorze. Z mężczyzną nie ma kontaktu od dwóch dni.

Zaginął 32-letni Artur z Ełku. Pusty ponton mężczyzny znaleziony na jeziorze

NOWE FAKTY: Na Jeziorze Ełckim znaleziono pusty ponton, rozpoczęły się poszukiwania. Ich finał jest tragiczny...

Na Jeziorze Ełckim w Ełku zauważono w czwartek (24 listopada) pusty ponton. Strażacy przyholowali go do brzegu. Służby zmartwił fakt, że ponton był pusty, więc wezwano specjalistyczną jednostkę nurkową z Mrągowa. - Po dwóch godzinach akcję ratunkową zakończyliśmy, nikt nie został w wodzie odnaleziony - podał PAP dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Policja dotarła do brata właściciela pontonu, który potwierdził, że to jego ponton. Mężczyzna zgłosił zaginięcie brata. Nie było świadków, którzy widzieliby 32-letniego Artura pływającego pontonem, nie było wiadomo, czy był na wodzie i gdzie się teraz znajduje.

Ze względu na ciemności i zimno w czwartek (24.11) przerwano akcję poszukiwawczą w wodzie. - Prowadzimy teraz czynności poszukiwawcze innego rodzaju - mówiła Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. 

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?
Dramatyczny pościg policji za uciekającym kierowcą w Brzegu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE