Ukradła portfel w centrum handlowym. Szuka jej olsztyńska policja [ZDJĘCIA]

2019-10-15 7:03

Funkcjonariusze poszukują kobiety, która w jednym z centrów handlowych przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie przywłaszczyła portfel. Policjanci opublikowali wizerunek sprawcy przestępstwa i zwracają się z prośbą o pomoc.

Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła portfel

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia mienia, które miało miejsce w jednym z centrów handlowych w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego. Policja publikuje wizerunek sprawcy przestępstwa i jednocześnie zwraca się z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji, mogących doprowadzić na trop kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie.

To nie jest przegrana o włos, a polityczny nokaut. Mowa o wstępnych, nieoficjalnych wynikach wyborów parlamentarnych. Materiał Karoliny Olszewskiej:

Co było w portfelu?

Olsztyńska jednostka policji zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie portfela. Razem z wartym kilkadziesiąt złotych portfelem, jego właściciel stracił znajdujące się w nim przedmioty, takie jak: dowód osobisty, karta bankomatowa, karta miejska oraz pieniądze w kwocie kilkudziesięciu złotych.

Osoby, które rozpoznają widoczną na zdjęciu kobietę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w Przestępczością p-ko Mieniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają