Objazd

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Utrudnienia w ruchu na ulicach Olsztyna.

Uwaga, kierowcy!

Utrudnienia dla kierowców w Olsztynie. Mają potrwać kilka tygodni

2022-09-16 12:15

Trwa inwestycja związana z budowa nowej infrastruktury tramwajowej, która połączy Pieczewo ze Śródmieściem oraz Dworcem Głównym. Już w piątek (16 września) wykonawca wprowadzi kolejne zmiany w organizacji ruchu. Co zmieni się na ulicach Olsztyna? Szczegóły w dalszej części artykułu.

W piątek (16 września) około godz. 22:00 zostanie zamknięty wlot w ul. Augustowską na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Augustowskiej i Żołnierskiej. Dojazd do ul. Augustowskiej będzie się odbywać od al. Piłsudskiego oraz od ul. Pstrowskiego. Przystanki komunikacji miejskiej oraz wyznaczone ciągi piesze nie zmieniają lokalizacji.

Zamknięcie wlotu w ul. Augustowską spowodowane jest wykonaniem podbudowy jezdni. Prace mają potrwać około trzech tygodni. Przypomnijmy, że w Olsztynie częściowo zamknięta jest główna ulica w centrum - Piłsudskiego, nieczynne jest jedno z kluczowych skrzyżowań Piłsudskiego-Kościuszki. Prace remontowe i budowlane trwają na wielu ulicach prowadzących z centrum do dzielnicy Pieczewo. W najbliższych tygodniach w Olsztynie rozpocznie się remont dwóch kolejnych ulic: Pstrowskiego i Plażowej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Koszmar dla kierowców w Olsztynie. Ulica Pstrowskiego do remontu. "Musimy pocierpieć"

Źródło: Urząd Miasta Olsztyna

Komandor Dura: "Powszechna mobilizacja nic nie da. Najlepsi żołnierze Rosji poszli już 24 lutego" [Raport Złotorowicza]
Sonda
Czy często stoisz w korkach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają