Warmia i Mazury. Najbardziej zatłoczone plaże! Tutaj tłumy są ZAWSZE! [GALERIA]

2021-07-31 7:00
Plaża
Autor: Pixabay Sprawdzamy, które plaże Warmii i Mazur są najbardziej zatłoczone.

Mamy środek wakacji, lato rozpieszcza upałami, a pogoda zachęca do schłodzenia się w wodzie. Warmia i Mazury kojarzone są - nie tylko w Polsce, ale i na świecie - z urokliwymi jeziorami. Miejsc do kąpania się w naszym regionie nie brakuje. Część z nich jest chętnie odwiedzana, nie tylko przez mieszkańców, ale i turystów. Prezentujemy listę warmińsko-mazurskich plaż, gdzie brak tłumów graniczy z cudem. W tych miejscach tłok jest zawsze!

Kolejny raz przyglądamy się warmińsko-mazurskim plażom. Nie tak dawno wybraliśmy dla Was 15 kąpielisk nad jeziorami w różnej części województwa. Teraz przyjrzymy się najbardziej zatłoczonym plażom i kąpieliskom.

Warmia i Mazury to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów Polski, zarówno przez turystów z kraju, jak i zagranicy. Odwiedzających bardziej od zabytków (ich też jest w woj. warmińsko-mazurskim bardzo dużo) przyciąga niepowtarzalna przyroda. Warmia i Mazury to kraina zieleni, lasów, ale przede wszystkim jezior. Jest ich w regionie kilka tysięcy!

Województwo warmińsko-mazurskie zdaje się być zatem idealnym miejscem na letni wypoczynek na łonie natury. Mamy środek lata, które jest najcieplejsze od wielu lat. Pogoda zachęca do schłodzenia się w wodzie.

Sprawdziliśmy, które kąpieliska i plaże w regionie są najbardziej zatłoczone. Pustki w sezonie są tam praktycznie niemożliwe, a kiedy tylko pogoda zachęca do leżakowania nad wodą, plaża momentalnie zapełnia się ludźmi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piramidy, konkurs krzyku i kwatera Hitlera. Tego nie wiedziałeś o Mazurach! [GALERIA]

Wpadka komentatora podczas meczu. Klął jak szewc
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE