Warmia Energa Olsztyn

Autor: Warmia Energa Olsztyn W ostatnim meczu piłkarze ręczni Warmii pokonali po rzutach karnych Sokoła Kościerzyna

Warmia zagra w Olsztynie. Na kibiców czeka wiele niespodzianek!

2019-11-13 13:20

Darmowy wstęp na mecz, występy taneczne i powrót klubowej maskotki - to tylko niektóre atrakcje, które czekają na kibiców chcących obejrzeć mecz I ligi piłki ręcznej Warmia Energa Olsztyn - USAR Kwidzyn. Początek spotkania w czwartek o godz. 19 w hali Urania.

Warmia faworytem

Jak do tej pory Warmiacy rozegrali sześć meczów ligowych. Wygrali aż pięć z nich. Ostatnia wygrana przyszła jednak z dużym trudem. Sokoła Kościerzynę zespół z Olsztyna pokonał dopiero po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 28:28. Teraz zawodnicy trenera Jarosława Knopika powinni mieć o wiele łatwiejsze zadanie. USAR Kwidzyn zajmuje dziesiąte, przedostatnie miejsce w tabeli. Warmia jest trzecia. Szkoleniowiec Warmiaków ma do dyspozycji wszystkich graczy oprócz kontuzjowanego Szymona Hegiera.

Wiewiór wraca do hali Urania

Oprócz sportowych emocji, na kibiców, którzy przyjdą na czwartkowy mecz, czekają też inne atrakcje. Wstęp na najbliższe spotkanie Warmii jest wolny. Klub przygotował nowy bęben dla kibiców. Ponadto w przerwie meczu zatańczy grupa "Dance it Out", a po siedmiu latach przerwy w hali Urania pojawi się "Travik", maskotka olsztyńskich piłkarzy ręcznych.