Warmińsko-mazurskie: Wojewoda ma koronawirusa. Artur Chojecki zakażony

2020-11-02 9:08
Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski
Autor: gov.pl Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki przebywa na kwarantannie, podobnie jak szef lokalnego sanepidu. Obaj mieli kontakt z rzecznikiem prasowym UW w Olsztynie, który ma pozytywny wynik badań na obecność wirusa.

Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki poinformował, że jest zakażony koronawirusem. - Czuję się dobrze, pracuję w miejscu izolacji - napisał Chojecki. Kilka tygodni wcześniej wojewoda trafił na kwarantannę, po tym jak pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 otrzymał jego rzecznik prasowy.

- Szanowni Państwo! Pragnę poinformować, iż otrzymałem dodatni wynik na obecność koronawirusa - napisał Artur Chojecki w mediach społecznościowych. Wojewoda warmińsko-mazurski czuje się dobrze i pracuje w miejscu izolacji. Wojewoda życzył wszystkim dużo sił i prosił o rozwagę oraz przestrzeganie obowiązujących obostrzeń.

Przypomnijmy, że kilka tygodni wcześniej Artur Chojecki trafił na kwarantannę, po tym jak koronawirusa wykryto u jego rzecznik prasowego Krzysztofa Guzka.

CZYTAJ WIĘCEJ: Warmińsko-mazurskie: Wojewoda i szef sanepidu na kwarantannie. Rzecznik prasowy zakażony koronawirusem

Sonda
Czy imprezy sportowe powinny zostać odwołane przez koronawirusa?
Oszukali go i pobili pracownicy Carrefoura
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE