Bezbronne psiaki potrzebowały pomocy

Ze studni słychać było przeraźliwe skomlenie. Misiek i Bonnie mieli wiele szczęścia! [Zdjęcia]

2022-09-22 11:04

W środę (21 września) policjanci w Suszu (woj. warmińsko-mazurskie) zostali poinformowani o psie, który wpadł do studni. Na miejsce przybyli również strażacy i wyciągnęli zwierzę ze studni. Po chwili znów było słychać skomlenie. Okazało się, że ok. 30 m dalej w ziemi znajdowała się druga studnia, z której strażacy wyciągnęli drugiego psa. Misiek i Bonnie, którzy zaginęli kilka dni wcześniej, mieli sporo szczęścia. Zwierzęta zostały już przekazane szczęśliwym właścicielom.

Służba w policji to nie tylko walka z przestępcami i wykrywanie różnych wykroczeń. Zdarzają się również nietypowe i wyjątkowe interwencje. Taką interwencję mają za sobą policjanci na terenie gminy Susz. W środę (21 września) kilka minut przed godziną 7:00 policjanci zostali poinformowani o psie, który wpadł do studni.

Okazało się, że mężczyzna, szukając swojego psa, usłyszał szczekanie z głębokiego dołu, o czym natychmiast poinformował policjantów. Na miejsce przybyli również strażacy, którzy wyciągnęli zwierzę ze studni. Co więcej, policjanci po chwili usłyszeli skomlenie, które dobiegało również spod ziemi. Okazało się, że około 30 metrów dalej w ziemi znajdowała się druga studnia, z której strażacy wyciągnęli drugiego psa. Okazało się, że był to Misiek i Bonnie, które zaginęły kilka dni wcześniej. Zwierzęta zostały już przekazane szczęśliwym właścicielom. Dzięki informacji od zgłaszającego i działaniom funkcjonariuszy zwierzętom nic poważnego się nie stało. Galerię zdjęć z interwencji służb znajdziecie poniżej.

Chwile grozy na pasach, pieszy uciekł przed ciężarówką
Sonda
Czy popierasz adopcje zwierząt?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE