Dramat w Ozimku. Skrajnie wycieńczona kobieta leżała pod stołem przez dwa dni

2021-06-15 12:04
policja
Autor: KR

Potworne sceny w Ozimku w województwie opolskim. Dzielnicowi z Miejskiego Komisariatu Policji weszli do mieszkania przez okno, tam zastali skrajnie wyczerpaną, odwodnioną kobietę. Leżał pod stołem od dwóch dni. Młoda sąsiadka kobiety najpewniej uratowała jej życie.

Policyjna interwencja miała miejsce w piątek 11 czerwca w Ozimku. Około popołudnia na miejski komisariat zadzwoniła 22-letnia mieszkanka miasta - zaniepokojona sąsiadka starszej kobiety. Z jej relacji wynikało, że jest z kobietą w dobrych relacjach; często odwiedzała samotną 82-latkę i jej pomagała.

Zobacz tez: Zmiany w kościołach! Diecezja Opolska publikuje nowy dekret, Andrzej Czaja odwołuje dyspensę

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja

Zgłosiła się na policję, bo od dwóch dni kobieta nie dawała znaku życia. Na miejscu zjawił się patrol dzielnicowych - sierż. Angelika Ossowska i sierż. sztab. Łukasz Szmuk przeprowadzili krótkie ustalenia, z których wynikało, że kobieta nigdzie nie wyjechała. Musiała być w domu...

Policjanci otworzyli okno na parterze i dostali się do środka. Widok musiał być straszny! Pod stołem leżała skrajnie wycieńczona 82-latka. Po sprawdzeniu czynności życiowych, dzielnicowi natychmiast wezwali służby medyczne. Jak stwierdzili medycy, pomoc przyszła w ostatniej chwili. Skrajnie wycieńczona 82-latka została przetransportowana do szpitala.

Zobacz też: Covidowy maraton po sklepach! Piotr kilkakrotnie uciekał ze szpitala. Pójdzie za kraty?!