Kasia miała tylko 36 lat. Osierociła czwórkę dzieci. Wielki zryw serc z pomocą!

2021-01-20 20:35 eib
Kasia miała tylko 36 lat. Osierociła czwórkę dzieci. Wielki zryw serc z pomocą!
Autor: Pixabay Kasia miała tylko 36 lat. Osierociła czwórkę dzieci. Wielki zryw serc z pomocą!

Pani Kasia wychowywała czwórkę swoich dzieci sama. Była 36-letnią mamą trzech dziewczynek i chłopca. Koszmar, który rozegrał się w nocy z niedzieli na poniedziałek już na zawsze pozostanie w pamięci jej dzieci i najbliższych. Pomimo podjętej reanimacji pani Kasia zmarła. Jej pociechami zajęła się babcia, a bliscy i znajomi ruszyli z pomocą. Trwa zbiórka pieniędzy, a jej założyciele chcą uzbierać 50 tysięcy dla Natalii, Julii, Kuby i Majki.

Nie żyje 36-letnia Kasia z Ozimka. Osierociła czworo dzieci

Koszmar, z którym przyszło się zmierzyć czwórce dzieci pani Kasi rozpoczął się w nocy z niedzieli na poniedziałek (17-18.01.2021). Jak pisze portal nto.pl najstarsza z córek pani Kasi usłyszała hałas dobiegający z łazienki. Szybko okazało się, że mamie potrzebna jest pomoc lekarza. Dziewczynka zadzwoniła na pogotowie. Podjęta przez medyków reanimacja nie przywróciła życia kobiecie.

Dlaczego ukochana mamusia czwórki dzieci nie żyje? To wyjaśni się podczas sekcji zwłok. Być może przyczyną śmierci był czad. Tlenek węgla mógł ulatniać się z piecyka gazowego w łazience.

Dziećmi pani Kasi zajęła się babcia

Natalia, Julia, Kuba i Maja żyli tylko ze swoją mamą. to ona codziennie sama się nimi opiekowała i wychowywała. Żyła z nimi w wynajmowanym mieszkaniu. Teraz jej zabrakło. Opieką czwórkę wnuków otoczyła babcia. Kobieta nie żyje na co dzień w Polsce i nie ma tu swojego stałego miejsca zamieszkania. Gdzie podzieje się z wnukami?

Zobacz: GRABARZE chcą szczepień! Przewidują KRYZYS w branży pogrzebowej! "Nie będzie komu chować ZMARŁYCH"

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc dla dzieci 36-letniej Kasi

Pani Kasia i jej dzieci nie opływała w luksusy, ale nigdy nie odmówiła pomocy osobom w potrzebie. Tak na łamach nto.pl wspominają kobietę znajomi i bliscy.

To właśnie oni zdecydowali się ruszyć z pomocą dzieciom po śmierci ich mamy.

Za pośrednictwem portalu pomagam.pl utworzyli zbiórkę pieniędzy na pomoc Natalii, Julii, Kubie i Mai. Swoją zbiórkę nazwali "Dla dzieci Kasi po tragedii". Ruszyła też pomoc za pośrednictwem portalu facebook: Pomoc dla dzieci Śp.Katarzyny Konieczko-Pałgan. 

Tutaj można wystać na licytację przedmioty, a kwoty, za które zostaną wylicytowane trafią na konto dzieci pani Kasi.

Potrzebne są artykuły pierwszej potrzeby i ubrania

Dzieci pani Kasi zostały z niczym. Po nieszczęśliwym mieszkanie, w którym mieszkały zostało zaplombowane. Dlatego w Szkole Podstawowej w Antoniowie trwa zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieci. Potrzebne są między innymi: ubrania i buty dla dziewczynek w wieku 18, 16 i 7 lat i 14-letniego chłopca drobnej budowy ciała. Przydadzą się również artykuły chemiczne codziennego użytku.

Zobacz kontynuację: Kasia OSIEROCIŁA czwórkę dzieci. NIESAMOWITY pomysł gminy po śmierci młodej kobiety! Serce rośnie

Maleńka Hania z Bydgoszczy ma bardzo rzadką chorobę genetyczną. Rodzice dziewczynki zbierają pieniądze na operację w Dallas