Koperniki: Kobieta ZGINĘŁA pod kołami auta. Za kierownicą… 15-latka, obok jej matka. HORROR!

2021-02-24 17:19 mta PAP
Koperniki: Kobieta ZGINĘŁA pod kołami auta. Za kierownicą… 15-latka, obok jej matka. HORROR!
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin

Horror w Kopernikach pod Nysą na Opolszczyźnie… 54-letnia kobieta zginęła pod kołami auta. Potrącił ją samochód, za którego kierownicą siedziała 15-latka! Obok, na miejscu pasażera, jechała jej matka! Nastolatka doprowadziła do makabrycznego wypadu, którego skutków nie da się już cofnąć. Co tam się stało i jak doszło do tej tragedii?

Do makabrycznego wypadku doszło w Kopernikach pod Nysą. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nysie, na terenie RSP Koperniki samochód potrącił 54-letnią kobietę. Za kierownicą siedziała… 15-latka.

Zobacz też: MAKABRYCZNA pomyłka na pogrzebie! Pochowaliby NIEWŁAŚCIWE CIAŁO. Szok!

Do tragedii doszło w środę, około godziny 14.00. Na placu Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej samochód osobowy najechał na wychodzącą z pracy 54-letnią kobietę. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut akcji ratowniczej, kobieta zmarła.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nysie, według wstępnych ustaleń, pojazdem kierowała 15-latka. Obok niej, na fotelu pasażera siedziała jej mama. Na miejscu pracuje ekipa śledcza. Sprawą małoletniej zajmie się sąd rodzinny.

Dlaczego nastolatka kierowała samochodem, choć nie miała (nie mogła mieć) uprawnień? Dlaczego jej matka na to pozwoliła, sprowadzając niebezpieczeństwo nie tylko na córkę i siebie samą, ale też – jak się okazało – na innych ludzi? Dokładne okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśni policja i prokuratura.

Jak informuje Radio ESKA Opole – na miejscu tragedii pracują policjanci, czekają na decyzję sędziego. Wiemy, że 15-latka kierująca fordem była trzeźwa, podobnie jak jej matka. Sprawą zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Raport z Anteny 24.02