Koronawirus. Dwie osoby OPUŚCIŁY SZPITAL w Opolu!

i

Autor: archiwum portalu ESKA INFO Koronawirus. Dwie osoby OPUŚCIŁY SZPITAL w Opolu!

Koronawirus. Dwie osoby OPUŚCIŁY SZPITAL w Opolu!

2020-03-20 22:39

Koronawirus w Polsce - temat trudny i najczęściej dostarczający nieprzyjemnych informacji. Tym razem jednak jest inaczej. Dwóch pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Opolu opuściło lecznicę w dobrym stanie. Blisko dwa tygodnie temu testy wykazały u nich zarażenie się koronawirusem z Chin.

Koronawirus w Polsce - w naszym kraju przybywa zarażonych, co potwierdza na oficjalnych kanałach Ministerstwo Zdrowia. Nasza relacja trwa TUTAJ. Jak wygląda sytuacja na Opolszczyźnie? Do piątku (20 marca) 10 osób z Opolszczyzny było zarażonych koronawirusem COVID-19. Ostatni przypadek dotyczył kobiety w wieku starszym. Jak ustalono, miała wcześniej kontakt z inną osobą zakażoną. Chora jest hospitalizowana w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu. Jej stan jest dobry.

Koronawirus. Dwóch pacjentów wyszło ze szpitala w Opolu!

Z naszego regionu płyną bardzo dobre wieści.

- Dwie osoby, u których wykryty został koronawirus, opuściły opolski szpital po blisko dwóch tygodniach hospitalizacji w dobrym stanie - przekazuje dr Wiesław Błudzin, ordynator oddziału zakaźnego w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu - cytowana przez portal nto.pl.

To nie jedyne dobre wieści z kraju. Szpital w Zielonej Górze opuścił pacjent zero, u którego 4 marca test na koronawirusa dał wynik pozytywny. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Czytelników z Opola i najbliższego sąsiedztwa zachęcamy do śledzenia naszego portalu, gdzie regularnie analizujemy sytuację w regionie. Poniżej prezentujemy wam teksty, które mogą okazać się przydatne.

Koronawirus w Opolu i okolicach!

Nie tylko Koronawirus. Epidemie, które wstrząsnęły światem [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Epidemia "czarnej śmierci" panowała w Europie przede wszystkim w wieku:
Spirytus z przestępstwa wykorzystają do przygotowania preparatów dezynfekujących

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki