Nysa: Kierowca BMW STARANOWAŁ 72-latka! Rowerzysta ZGINĄŁ na drodze [ZDJĘCIA]

2021-01-13 10:18 mgorecki
Śmiertelny wypadek w Nysie. 72-latek ZMIECIONY z drogi [ZDJĘCIA]
Autor: opolska.policja.gov

Tragiczny finał wypadku na trasie Biała Nyska - Nysa. 30-letni kierowca czarnego BMW potrącił 72-letniego mężczyznę, który prowadził swój rower. Starszy mężczyzna zginął na miejscu. Trwają czynności, policjanci pracują pod nadzorem prokuratora, by wyjaśnić szczegóły.

W niedzielę (10 stycznia) chwilę po 14.00 w Nysie w rejonie skrzyżowania z ul. Długosza na drodze zginął potrącony przez czarne BMW 72-letni mężczyzna. Jak informują policjanci, pieszo prowadził swój rower. Na miejscu podjęto próbę reanimacji, niestety nieowocną.

- na trasie Biała Nyska - Nysa, w rejonie skrzyżowania z ul. Długosza w Nysie doszło do zderzenia osobowego BMW kierowanego przez 30-latka z pieszym, 72-letnim mężczyzną prowadzącym rower. Mimo reanimacji 72-latek zmarł - informują.

Policjanci nadzorowani przez prokuratora przeprowadzili oględziny, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Kierowca BMW w momencie wypadku był trzeźwy. Oba pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony, gdzie będą poddane szczegółowym oględzinom. Czynności w tej sprawie trwają.

KOMODO wysyła w świat anioła. Nowa wersja wielkiego hitu, tylko u nas!